D.U.K

Kiek kainuoja visas kapavietės įrengimas?

Kapavietės įrengimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių: ir nuo vietos reljefo, ir nuo pasirinkto paminklo medžiagos, išmatavimų, formos sudėtingumo, tvorelės, gėlynų ir kt. Todėl, neturint konkretesnių duomenų apie kliento pageidavimus bei kapavietės ypatumus, yra labai sudėtinga nurodyti įrengimo kainą. Siūlome šiuo klausimu susisiekti su mumis. Kvalifikuoti darbuotojai išklausys Jūsų pageidavimus ir padės surasti geriausią sprendimą.

Per kiek laiko atliekate kapavietės įrengimo darbus?
Kapavietės įrengimo terminas priklauso nuo to, ar Jūs renkatės jau pagamintus gaminius, ar projektuojame bei gaminame paminklą ir kitas kapavietės įrengimo detales pagal individualų užsakymą. Jei pasirenkate jau esamą produkciją, paprastai visi darbai užtrunka iki mėnesio. Todėl, jeigu Jums ypač svarbi konkreti kapavietės sutvarkymo data, rekomenduojame neatidėlioti darbų užsakymo.

Ar galite pagaminti paminklą, įrengti kapavietę pagal kliento pateiktą projektą?
Taip, galime padaryti gaminius pagal individualų užsakymą.

Ar gaminate bei montuojate granito gaminius, tvoreles?
Taip, galime pagaminti bei užmontuoti granito tvoreles bei kitus gaminius pagal individualų užsakymą.

Kokią garantiją teikiate gaminiams ir atliekamiems darbams?
Betonavimo ir montavimo darbams teikiama 2 metų garantija.

Ar atliekate kapavietės atnaujinimo darbus?
Taip, išmontuojame senus paminklus, taisome ir atnaujiname tvoreles, gėlynus, dekoruojame skaldele, smėliu, juodžemiu ir kita.

Ar betonuojate pamatus?
Taip, liejame įvairius betono pamatus, dedame armatūras ir suteikiame garantiją.

Ar kalate raides?
Taip, raides kalame tik Karmėlavos kapinėse. Jei reikalingi papildomi darbai, taip pat raides kalame ir kitose Kauno bei rajono kapinėse.

Ar galima užsisakyti kapavietės tvarkymo darbus už Kauno rajono ribų?
Taip, dirbame apie 50 km už Kauno miesto ribų. (Prienai, Marijampolė, Alytus, Kėdainiai, Jonava, Kulautuva, Šlienava, Truskava, Vandžiogala ir t.t)

Ar užsiimate nuolatinę kapo priežiūra?
Taip, prižiūrime kapavietes pagal kiekvieno užsakovo poreikius, kaina skiriasi pagal apsilankymus per mėnesį, kokia priežiūra reikalinga, ar sodinamos gėlės, degamos žvakės ir t.t.

Jeigu neturiu projekto ar kitokių idėjų kaip sutvarkyti kapavietę. Ką daryti?
Kreipkitės į mus ir mes Jums pateiksime daugybę pavyzdžių bei parekomenduosime pagal kapavietės vietovę tinkamiausią dizainą bei įvairius apželdinimo spendimus.

Ar apželdinate kapavietes?
Taip, galime pasiūlyti daugybę augalų rūšių bei variantų. Turime augalų katalogus.

Jei turite daugiau klausimų, prašome susisiekti gyvai ir viską aptarti telefonu arba susitikus vietoje. Telefonu: +370 641 30350